Hakkımızda


Trafik Kazası Çözüm Merkezi, meydana gelen trafik kazaları akabinde ortaya çıkan; kusur dağılımının yanlış yapılmasından kaynaklı zararların telafisi, yaralanma ile sonuçlanan trafik kazalarında bedeni zararların tazmini, yaralanma ile sonuçlanan trafik kazalarında bakıcı giderlerinin tazmini, yaralanma ve ölümle sonuçlanan trafik kazalarında destekten yoksun kalma tazminatının alınması, araçlarda meydana gelen değer kaybının tazmini ve araçlarda oluşan hasar farkının tazmini konusunda hizmet vermektedir.

İşe Nasıl
Başladık?

Yapacağımız iş ve işlemler sonrasında mağduriyetini giderdiğimiz kişilerin, tebessüm ve içtenlikle teşekkürleri her şeye değer dedik!


Her yıl artan araç sayısına paralel olarak, alınan tüm tedbirlere rağmen maalesef trafik kazaları meydana gelmeye devam etmektedir.

Bu kazalar sonucunda maddi ve manevi kayıplar ise olağan sonuçlar olarak karşımıza çıkmaktadır. Arzu edilen, tüm yol kullanıcılarının trafik kurallarına harfiyen uyması ve bu sayede hiç trafik kazasının olmamasının sağlanması ise de şu anki şartlarda bunun pek mümkün olmadığı görülmektedir.

Peki trafik kazaları sonrasında tutulan tutanaklar ne kadar sağlıklıdır ve bu tutanaklar sonucundaki kusur dağılımı ne kadar isabetlidir? Kusur dağılımının hatalı olması durumunda ne gibi olumsuz sonuçlar olabilir? Kusur dağılımı doğru ise haklarımız nelerdir?

İşte bu ve benzeri tüm sorular ve sorunlar için Trafik Kazası Çözüm Merkezi olarak "Şeffaf, güvenilir, hızlı ve çözüm odaklılık" vizyonu ile mağduriyetlere dur diyerek hizmet vermeye başladık.

Geldiğimiz
Noktada

Onlarca filo firması ve yüzlerce bireysel müşterilerimizin haksızlığa uğramasına dur dedik!


Ülkemizde yaşanan özellikle sigorta uyuşmazlıklarında başarıya ulaşan doğru adımları attığımız için gurur ve mutluluk içinde işimizi severek yapmaya devam ediyoruz.

Atmış olduğumuz hukuki adımların yanı sıra kazazede ve mağduriyet yaşayan kişilerin, trafik mevzuatları açısından bilinçlendirilmesi faaliyetlerine önem vererek sektörde bir ilki gerçekleştirdik.

Hukuk normlarını ve dinamiklerini göz önünde bulundurarak attığımız her adımda sektörel dinamiklere yön veren pozisyonda olmanın haklı gururu için yanınızda olmaya devam ediyoruz.

En içten dileklerimizle kazasız günler dileriz.

İş Ortağımız Olmak İster Misiniz?

Hemen iletişime geç